ART / Lithographs / Litograph 14906026
nr 1490 6026
Anders Björnhager
(f. 1956), Sverige
Anders Björnhager (b. 1956), Sweden. Två ugglor undviker regnet och gömmer sig i en bil. Signed, dated -82, numbered 6/40. Image dimensions: 35x43 cm, outer dimensions including frame: 52x67 cm,
LITOGRAPH, Två ugglor undviker regnet och gömmer sig i en bil. Signerad, daterad -82, numrerad 6/40. Bildmått: 35x43 cm, yttermått inklusive ram: 52x67 cm
Anders Björnhager, Swedish painter, draughtsman, printmaker born 1956.
SEK 100
Monday September 19 2022
at 18:26:42
19/9 18:18:34
Anders Björnhager
Read more about Anders Björnhager